влевовправо

Намет Terra Incognita Baltora 4 Red
- В наличии
- Код: 4823081505938
8 814 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Terra Incognita Baltora 4 Red - Просторий і практичний 4-х / 5-ти містний намет всесезонного призначення. Великий і зручний передній тамбур, в якому можна розмістити багаж або туристичну кухню. Два входи дають можливість прямого доступу в спальню і забезпечують ідеальну вентиляцію. Установка намету швидка і легка.
| Характеристики | |
|---|---|
| Кількість людей | 4-5 |
| Вага повного комплекту, кг | 5,09 |
| Вага без кілків і упакування, кг | 4,66 |
| Каркас | Fib (Фіберглас), ? 8,5мм |
| Зовнішній тент | 185T Polyester Rip Stop 4000 мм |
| Підлога | 190T Nylon 8000 мм |
| Внутрішній намет | 210T Polyester Rip Stop |
| Спальне місце, см | 240 х 210, висота 120 |
| Колір внутрішнього намету | Оранжевий |
| Колір зовнішнього намету | Бордовий |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terra Incognita |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 8 814 ₴





