влевовправо

Намет Robens Pioneer 3EX Orange
- В наличии
- Код: 130275
15 893 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Robens Pioneer 3EX Orange - Тунельний намет з комфортабельним житловим простором для трьох осіб, стійкий і зручний в установці. Має одинарні бічні двері, що ведуть на простору веранду з достатнім простором для зберігання речей і високим, щоб розслабитися в погану погоду. Вага досить мала, щоб 2-3 людей могли розглянути його як просторий варіант, якщо очікується погана погода. Передні і задні вентиляційні отвори створюють потік повітря для мінімізації конденсації.
Призначення: Для піших і гірських походів, риболовля, кемпінг.
Особливості:
- форма - тунель.
- виготовлена з водостійкого поліестеру.
- легко і швидко збирається,
- конструкція двошарова,
- кількість входів - 1.
- передбачена москітна сітка від комах,
- кишеня для дрібних речей,
- петлі для спорядження.
- водонепроникність - 3000 мм.
- Розмір: 380х190 см.
- Вага - 3.2 кг.
| Характеристики | |
|---|---|
| Кількість людей | 3 |
| Вага повного комплекту, кг | 3.2 |
| Вага без кілків і упакування, кг | 2.7 |
| Каркас | Alloy #7001, T6, 8.5 mm, anodised |
| Зовнішній тент | HydroTex Core, 75D polyester 190T, Fire retardant, 100% polyester, 3.000 mm |
| Підлога | 75D polyester Taffeta 185T, 6.000 mm, 100% polyester |
| Внутрішній намет | 68D polyester 190T, breathable, 100% polyester |
| Спальне місце, см | 220 х 170 висота 100 |
| Колір внутрішнього намету | Сірий |
| Колір зовнішнього намету | Оранжевий |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Robens |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 15 893 ₴









