влевовправо
-20%Бігові лижі Fischer Transnordic 66 Crown Xtralite '22 розмір 190
- В наличии
- Код: N55521V 190
12 177 ₴
9 744 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Fischer Transnordic 66 Crown Xtralite — Ця модель для "дикої" місцевості тепер носить нове ім'я. Оновлена легша дерев'яна серцевина для легкого підйому і загальної ефективності, ця нова конструкція як і
раніше забезпечує очікувану стабільність і довговічність. Туристичний
профіль в поєднанні зі сталевими кантами і насічками Offtrack Crown
робить ці лижі надійним вибором, незалежно від того, досліджуєте ви
горбисту місцевість або відправляєтеся в полярну експедицію.
Ціна вказана без урахування вартості кріплення!
Лижі відправляємо тільки після повної оплати
Технології
- Air Tec Steel Edge - Повітряні канали в поєднанні з новими, дуже легкими породами деревини. Такі серцевини з оптимізованою вагою застосовуються для лиж зі сталевими кантами.

- Nordic Rocker Camber - Злегка відкриті носки лиж забезпечують відмінне ковзання на непідготовленій місцевості. Легше виконання поворотів, з меншими зусиллями.

Rental Tail Protector - спеціальні вставки в зоні п'яти лиж посилюють конструкцію і збільшують термін служби.- Steel Edge - Вузький стальний кант по усій довжині лижі забезпечує найкращий контроль на будь-якій поверхні.

- Offtrack Crown - Нова ексклюзивна система насічок від Fischer для катання у цілинному снігу на різноманітному рельєфі.

| Характеристики | |
|---|---|
| Серія | Adventure Backcountry |
| Рік | 21 - 22 |
| Геометрія, мм | 66-54-61 |
| Сердечник | Air Tec Steel Edge |
| Ростовки, які випускаються, см | 180-210 (5cm) |
| Вага, г | 1.730 g / 200 cm |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fischer |
| Пол | Мужской |
| Ростовка | 190 см |
| Тип | Беговые лыжи |
| Состояние | Новое |
- Цена: 9 744 ₴


