влевовправо

Намет Robens Tor 3 Orange
- В наличии
- Код: 130249
14 036 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Robens Tor 3 Orange - намет для трьох людей, підійде для трекінгу та відпочинку на природі.
Його можна використовувати протягом трьох сезонів. Намет добре
вентилюється, має місткий тамбур для збереження спорядження. Всередині є
кишеня для дрібних речей і поличка на стелі, де можна зберігати
ліхтарик або сушити аксесуари. Він легко і швидко встановлюється, ще у
комплекті є ремонтний набір. Такий намет підійде для походів в гори і
відпочинку на природі.
Призначення: трекінг, туризм, подорожі, відпочинок на природі, походи в гори.
Особливості:
- для трьох людей
- можна використовувати протягом трьох сезонів
- добре вентилюється
- місткий тамбур
- кишеня для дрібних речей
- поличка на стелі
- легко і швидко встановлюється
- ремонтний набір
- Вага: 2.7 кг
- Водонепроникність тенту: 3000 мм
- Розмір в упаковці: 43x17 см
- Кількість місць: 3
| Характеристики | |
|---|---|
| Кількість людей | 3 |
| Вага повного комплекту, кг | 2.7 |
| Вага без кілків і упакування, кг | 2.3 |
| Каркас | Alloy #7001, T6, 8.5 mm, anodised |
| Зовнішній тент | HydroTex Core, 75D polyester 19T, Fire retardant, 1% polyester, 3 000 mm |
| Підлога | 75D polyester Taffeta 185T, 6.000 mm, 100% polyester |
| Внутрішній намет | 68D polyester 190T, breathable, 100% polyester |
| Спальне місце, см | 220 х 150 висота 110 |
| Колір внутрішнього намету | Сірий |
| Колір зовнішнього намету | Оранжевий |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Robens |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 14 036 ₴









