влевовправо
ПодарокНамет Terra Incognita Alfa 3 Khaki
- Готово к отправке
- Код: 4823081500155
5 190 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Terra Incognita Alfa 3 Khaki - Легкий класичний тримісний намет трьохсезонного використання з тамбуром і широким входом. Ідеально підходить для туристичних прогулянок. Ефективна вентиляція, проста і швидка установка.
Технології
- 185T Polyester - міцна і легка поліестерова тентова тканина, стійка до ультрафіолетового випромінювання. Має поліуретанове покриття водонепроникністю 3000 мм H2O на внутрішній частині, оброблена вогнетривким просоченням, шви проклеєні. Застосовується при виробництві зовнішніх тентів туристичних і кемпінгових наметів.
- 150D Polyester Oxford - міцний поліестеровий матеріал з плетінням Oxford, ідеальний для дна наметів, в яких немає особливих вимог до ваги. Поліуретанове покриття водонепроникністю 5000 мм забезпечує комфорт і затишок в негоду. Застосовується для виготовлення підлоги кемпінгових і туристичних наметів.
- 190T Polyester "дихаючий", водовідштовхувальне просочення - легка та міцна "дихаюча" поліестерова тканина. Має водовідштовхувальне просочення для захисту від крапель конденсату, що виникають на внутрішній стороні зовнішнього тенту.
- Ламінований Fiberglass - стійки каркасів наметів з ламінованого фібергласа (склопластику) покриті спеціальною плівкою, яка значно збільшує тривалість строку служби, підвищує міцність і пружність. При пошкодженні стійка розтріскується не по всій довжині, а тільки в місці зламу. Пошкодження легко усувається за допомогою ремкомплекту. Застосовуються в туристичних і кемпінгових наметах.
| Характеристики | |
|---|---|
| Кількість людей | 3-4 |
| Зовнішній тент | 185Т поліестер Rip Stop 3 000 мм Н2О, вогнетривка пропитка, проклеєні шви |
| Колір зовнішнього намету | зелений |
| Внутрішній намет | 190T поліестер Ripstop, дихаючий |
| Колір внутрішнього намету | бежевий |
| Підлога | 150D Polyester Oxford 5000 мм |
| Каркас | ламінований фіберглас 8.5 мм |
| Вага без кілків і упакування, кг | 3,25 |
| Вага повного комплекту, кг | 3,90 |
| Спальне місце, см | 205 х 205, висота 130 |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Terra Incognita |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 5 190 ₴
Закажи и получи подарокВы экономите 829 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Намет Terra Incognita Alfa 3 Khaki»




