влевовправо
-21%Лижні чоловічі штани Rossignol Hero R Pant Onyx Grey '24 розмір INT-M
- В наличии
- Код: RLMMP14 23N M
18 983 ₴
15 009 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Rossignol Hero R Pant — це поєднання спортивної естетики та надійної функціональності, максимальний захист від негоди.
Тканина 4 Way Stretch забезпечує свободу руху під час активностей. Обробка Lamination 2L – Durable Water Repellent (DWR) finish надійно захищає від вологи з показниками 20000/20000 г/м/24 р. Екстра-теплий утеплювач Primaloft® ECO 40 г/м.
Особливості:
- Ергономічний крій.
- Виділені коліна.
- Кишені для рук.
- Знімні та регульовані підтяжки.
- Регульована талія.
- Шлевки для ременя.
- Снігові гетри.
- Посилення у стратегічних місцях.
- Склад: 100% поліестер
| Характеристики | |
|---|---|
| Матеріал | 4 Way Stretch / Neon Fabric for Neon red version |
| Склад | 87% Polyamide - 13% Elastane - 100% Polyester |
| Дихання | 20.000 g/m?/24 h |
| Водовідпірність | 20.000 mm |
| Вітрозахист | 100% |
| Фурнітура | by Rossignol |
| Утеплювач: | Primaloft® ECO 100% PCR - 40 g |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rossignol |
| Вид изделия | Штаны |
| Пол | Мужской |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | INT-M |
- Цена: 15 009 ₴








