влевовправо
-21%Штани жіночі Rossignol W Staci Pant Cooper Pink '24 розмір INT-M
- В наличии
- Код: RLMWP04 34C M
8 692 ₴
6 872 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Rossignol W Staci Pant — Свіжі снігові вершини чи осикові галявини в буремний день - кожен день в горах відрізняється від іншого. Жіночі гірськолижні штани Rossignol Staci мають водонепроникну, дихаючу мембрану, яка захищає від негоди, та легкий утеплювач, що забезпечує додаткове тепло на підйомнику та під час катання на лижах. Вбудовані гетри допомагають затримувати сніг, а посилені манжети захищають від пошкоджень кантами лиж. Регульована талія дозволяє налаштувати посадку відповідно до ваших шарів.
Особливості:
- Виконані із еластичного матеріалу 2-Way Stretch.
- Водонепроникні та дихаючі з показниками 20000 мм/15000 г/м2/24 год.
- Утеплювач: Recycled 100% Polyester padding (ноги: 60 г)
- Всі критичні шви термічно зварені.
- Блискавки водонепроникні.
- Ергономічний крій.
- Утеплена спинка.
- Регулювання на талії.
- Шлейки для ременя.
- Снігові гетри з протиковзким покриттям.
- Кишені для рук на блискавці.
- Склад: 100% поліестер.
| Характеристики | |
|---|---|
| Матеріал | 2-Way Stretch, Oxford |
| Склад | 100% Polyester |
| Дихання | 15.000 g/m?/24 h |
| Водовідпірність | 20.000 mm |
| Вітрозахист | 100% |
| Фурнітура | YKK |
| Утеплювач: | Recycled 100% Polyester padding - 60 g |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rossignol |
| Вид изделия | Штаны |
| Пол | Женский |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | INT-M |
- Цена: 6 872 ₴







