влевовправо
-21%Штани чоловічі Head Porsche Ski Pant Men '23 розмір INT-XL
- В наличии
- Код: 821532 XL
25 010 ₴
19 749 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Head Porsche Ski Pant — Чоловічі штани є частиною лімітованої колекції колаборації двох брендів - HEAD і Porsche, що відображає відданість швидкості, продуктивності та якості.
Особливості:
- Ідеально підходить для вимогливих лижників.
- Модель виготовлена з еластичного матеріалу 2L Cordura® з обробкою DWR.
- Утеплювач -PrimaLoft® Black Eco (40 г).
- Регульований пояс з проклеєними клапанами та петлями для ременя,
- передня ширинка з металевими кнопками, гачком та блискавкою YKK®.
- Кишені для рук, задня кишеня та вентиляція з водонепроникними блискавками SAB® VISLON®.
- Захист від порізів Schoeller® на внутрішній стороні штанин,
- сніжні гетри, петлі для кріплення підтяжок всередині.
- Усі шви повністю герметичні.
- Логотип PORSCHE збоку на штанині.
- Склад: 86% поліамід, 14% еластан.
| Характеристики | |
|---|---|
| Матеріал | 2L Cordura® mit DWR-Beschichtung |
| Склад | 86% Polyamid 14% Elasthan (Spandex) |
| Дихання | 20.000 g/m?/24 h |
| Водовідпірність | 20 000 мм H2O |
| Вітрозахист | 100% |
| Утеплювач | 100 % Polyester PrimaLoft® Black Eco 40 g |
| Мембрана: | IAM 2020 |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Head |
| Вид изделия | Штаны |
| Пол | Мужской |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | INT-XL |
- Цена: 19 749 ₴






