Описание
Характеристики
Информация для заказа
Joola (19900) - Чохол для тенісного столу має водозахисне покриття. Має легку і швидку збірку завдяки шнурам, які можна закріпити по краях.
| Характеристики | |
|---|---|
| Вага | 1,3 кг |
| Вага в упаковці | 1,4 кг |
| Габарити упаковки | 31 х 38 х 7 см |
| Додаткові характеристики | Водозахисне покриття |
| Застосування | Для закритих приміщень |
| Комплект поставки | Чохол |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joola |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 2 049 ₴




