влевовправо

Гірськолижні палиці Leki Carbon 14 3D Women black-gold-white розмір 115
- В наличии
- Код: 650 68801 115
6 864 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Leki Carbon 14 3D Women - лижні палиці з карбону з новою системою Trigger 3D. Універсальні палиці підходять чоловікам і жінкам як для спусків підготовленими трасами, так і за їх межами.
Особливості:
- виготовлені з легкого та міцного карбону
- ергономічна рукоятка із системою безпеки Trigger 3D. При падінні палиці викладають із кріплення та знижують ризик отримання травми.
- рукоятка Trigger 3D Slalom забезпечує максимальне захоплення та відмінний комфорт
- швидке і просте введення та викладка
- сумісні з усіма рукавичками серії Leki S
- регульований темляк
- Alpine Cobra – міцні двокомпонентні кільця діаметром 50 мм.
- короткі гнучкі наконечники Flex Tip для надійної фіксації практично на будь-якій поверхні.
Характеристики Leki Carbon 14 3D Women:
- Вигляд: Нерегульовані
- Діаметр трубки: 14 мм
- Система замків: Без замків
- Призначення: Лижний спорт
- Вік: Дорослі
| Характеристики | |
|---|---|
| Матеріал | Карбон |
| Ручка | з системою Trigger 3D |
| Пелюстки | Alpine Cobra - діаметром 50 мм |
| Наконечник | Flex Tip |
| Діаметр, мм | 14 mm |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leki |
| Длина | 115 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Женский |
- Цена: 6 864 ₴



