влевовправо

Штани чоловічі Rossignol Blackside Pant Black розмір INT-M
- Готово к отправке
- Код: RLNMP05 200 M
11 200 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Rossignol Blackside Pant — Високоефективний захист від шторму з підвищеною комфортністю для активного катання на лижах. Чоловічі гірськолижні штани поєднують в собі зручність чотиристороннього еластичного матеріалу та новітню водонепроникну, дихаючу технологію для швидкого катання в горах. Низькопрофільний синтетичний утеплювач додає тепла на холодних підйомниках, а повністю проклеєні шви та водонепроникні застібки-блискавки покращують захист від шторму, щоб ви залишалися сухими та комфортними під час штормової погоди. Такі деталі, як знімні підтяжки, регульована талія та вбудований стрейч, надають пріоритет зручності та комфорту.
Особливості:
- Приталений прямий крій для широких рухів
- 20 000/20 000 Водонепроникна/дихаюча мембрана, залишайтеся сухими та комфортними під час сильного снігу та дощу
- Дихаюча ізоляція Primaloft® Black зберігає тепло навіть у вологих умовах і має 100% перероблену ізоляцію з пластикових пляшок. Сертифікат GRS (глобальний стандарт вторинної сировини)
- Утеплювач 40 г, легкий утеплювач, який забезпечує комфорт при низьких температурах
- Ефективна тканина з найвищим рівнем еластичності, щоб рухатися разом з вашим тілом для підвищення комфорту, мобільності та природного діапазону рухів
- Усі шви проклеєні, щоб створити максимально повну герметичність від вітру, дощу та снігу
- Такі деталі, як інтегровані гетри для черевиків, регулювання талії однією рукою з комфортною розтяжкою та попередньо сформовані коліна, роблять посадку та комфорт на першому місці
- Водовідштовхувальний матеріал без вмісту ПФУ, містить довговічне водовідштовхувальне покриття (DWR), яке пропускає легкий сніг і дощ без використання токсичних хімікатів на основі фторвуглецю
| Характеристики | |
|---|---|
| Матеріал | Recycled 4 Way Stretch Twill 2L |
| Склад | 85% Recycled Nylon, 15% Elastane |
| Дихання | 20.000 g/m?/24 h |
| Водовідпірність | 20.000 mm |
| Вітрозахист | 100% |
| Фурнітура | YKK |
| Утеплювач: | Primaloft® ECO 100% PCR - 40 g |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Rossignol |
| Вид изделия | Штаны |
| Пол | Мужской |
| Пользовательские характеристики | |
| Размер | INT-M |
- Цена: 11 200 ₴







