влевовправо

Намет Turbat Borzhava XL 3 Alu
- В наличии
- Код: 012.005.0230
13 500 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Turbat. Borzhava XL 3 Alu — намет з великим тамбуром та продуманим функціоналом для кемпінгу під час вікенду, кемпінгу з дітьми чи відпочинку біля води. Безліч деталей, таких як додаткове дно в тамбурі, кольорове маркування строп та дуг, шнурок для сушіння рушника, додаткові петлі для ліхтаря, 10 кишень всередині, 3 входи і т.д. роблять цей намет дуже комфортним у використанні.
Завдяки невеликій вазі його легко переносити до місця відпочинку чи розділити частинами між учасниками походу та переносити під час відпочинкового походу в гори. Легко пакується у чохол типу бурітос.
Призначення: кемпінг, відпочинок біля води, фестивалі, таборування, відпочинок з дітьми.
Особливості:
- великий тамбур для зберігання речей чи приготування їжі
- три входи
- додаткове дно у тамбурі
- шнурок для сушіння одягу чи рушника
- петлі для ліхтарика у тамбурі та в наметі
- 10 кишень всередині намету
- кольорове маркування строп та дуг
- невелика вага
- зручний чохол для швидкого пакування
| Характеристики | |
|---|---|
| Кількість людей | 3 |
| Вага повного комплекту, кг | 3.950 |
| Каркас | дюралюміній 7001 T6 8,5мм |
| Зовнішній тент | 68D polyester PU 3000 мм W/R |
| Підлога | 68D polyester PU 5000 мм W/R |
| Внутрішній намет | сітка + 68D polyester BR |
| Спальне місце, см | 215 х 180 |
| Колір внутрішнього намету | Оранжевий |
| Колір зовнішнього намету | Оранжевий |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Turbat |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 13 500 ₴









