влевовправо

Намет Turbat Borzhava 3
- В наличии
- Код: 012.005.0137
9 295 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Turbat. Borzhava 3
- Новий яскравий намет для трьох людей, чудово збалансований намет по технічних та функціональних
параметрах. Входів два, вони зручні та широкі — у намет легко потрапити.
Завдяки великій площі сітки на внутрішньому тенті, забезпечується
відмінна вентиляція (немає відчуття «теплиці»). Асиметричне перехрещення
дуг додає більше простору в наметі. Всередині є чотири великі кишені та
окреме відділення для ліхтарика чи телефону у верхній частині тенту.
Для встановлення намету не знадобиться багато часу, усі стропи з кольоровим маркуванням - це пришвидшує процес.
Призначення: туризм, походи в гори, піші мандрівки, веломандрівки, гірські сходження.
Особливості:
- для трьох
- тент із 68D Polyester - міцний, зносостійкий та надійний
- асиметричне перехрещення дуг додає більше простору всередині намету
- два входи
- велика площа сітки — відмінна вентиляція
- стропи з кольоровим маркуванням - це пришвидшує процес встановлення намету
- чотири великі кишені всередині
- окреме відділення для ліхтарика чи телефону у верхній частині тенту
Технічні характеристики:
- Місткість: 3
- Вага: 3100 г
- Кількість входів: 2
- Матеріал дуг: Durawrap 8,5 мм
- Матеріал тенту: 68D polyester PU 3000 мм W/R
- Матеріал підлоги: 68D polyester PU 5000 мм W/R
- Внутрішній намет: сітка + 68D polyester BR
- Розмір в упаковці: 48х18х15 см
| Характеристики | |
|---|---|
| Кількість людей | 3 |
| Вага повного комплекту, кг | 3.1 |
| Каркас | Durawrap 8,5 мм |
| Підлога | 68D polyester PU 5000 мм W/R |
| Зовнішній тент | 68D polyester PU 3000 мм W/R |
| Внутрішній намет | сітка + 68D polyester BR |
| Колір внутрішнього намету | оранжевий |
| Колір зовнішнього намету | оранжевий |
| Спальне місце, см | 215 х 180, висота 118 |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Turbat |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 9 295 ₴









