Описание
Характеристики
Информация для заказа
Joola Mini - Тенісний стіл це дуже весело. Стіл у мініформаті можна легко встановити будь-де та будь-коли. Стіл має механізм складання, тому його можна легко переносити.
У комплект постачання входить сітка для настільного тенісу з практичним затискним механізмом.
| Характеристики | |
|---|---|
| Вага | 6,48 кг |
| Вага в упаковці | 9 кг |
| Габарити упаковки | 5,5 х 49 х 94 см |
| Застосування | Для закритих приміщень |
| Клас | Аматорські |
| Колір поверхні стола | Синій |
| Колір сітки | Чорний |
| Комплект поставки | Стіл Сітка |
| Конструкція | Складана |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал сітки | Нейлон |
| Матеріал стільниці | МДФ |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Розмір | 90 х 45 х 76 см |
| Тип кріплення сітки | Гвинтове кріплення |
| Товщина стільниці | 5 мм |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Joola |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 5 199 ₴

