влевовправо

Голка для накачування м'яча Giyo
- Готово к отправке
- Код: 120128
20 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 800 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Голка Giyo дозволяє за допомогою насосу накачувати м`яч.
Виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, довговічна.
Відмінний адаптер для вас, щоб надути м'яч.
Довжина: 3,8 см(прибл.)
Матеріал: Нержавіюча сталь
Підходить для: Футбол, баскетбол, волейбол, футбол і т.д.
Особливості: Міцний, корисний, Стандартний розмір, Аксесуари для надування м'яча
Виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі, довговічна.
Відмінний адаптер для вас, щоб надути м'яч.
Довжина: 3,8 см(прибл.)
Матеріал: Нержавіюча сталь
Підходить для: Футбол, баскетбол, волейбол, футбол і т.д.
Особливості: Міцний, корисний, Стандартний розмір, Аксесуари для надування м'яча
| Характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0,16 кг |
| Вага в упаковці | 0,21 кг |
| Габарити упаковки | 26 x 15,5 x 4 см |
| Клас | ** Для початківців |
| Код виробника товару (MPN) | 2C4-1114 |
| Контроль за 100-бальною шкалою | 90 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність сертифіката ITTF | Так |
| Обертання за 100-бальною шкалою | 40 |
| Стиль гри | Універсальна |
| Тип накладки | Гладка |
| Тип основи | ALL |
| Товщина накладки | 1,5 мм |
| Форма ручки | Анатомічна |
| Ціна | 309.00 |
| Швидкість за 100-бальною шкалою | 50 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип | Насос |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 20 ₴



