-30%Палки гірськолижні Leki WC Racing GS розмір 130
- В наличии
- Код: 634 6777 130
4 715 ₴
3 295 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Leki Worldcup Racing GS - Високоякісні палиці для змагань зі швидкісного спуску. Виконані в аеродинамічному дизайні, виготовлені з надлегкого, міцного алюмінію. У моделі реалізована інноваційна система Trigger S, що забезпечує високий рівень комфорту та безпеки.
Впровадження системи Trigger дало змогу забезпечити:
- додаткову безпеку лижника завдяки тому, що під час падіння ремінець (темляк) автоматично відстібається від руків'я, і палиці відлітають у сторони;
- індивідуальну підгонку під руку, а також комфортне і швидке зняття/одягання палиць під час посадки/висадки на підйомник, вам не доведеться кожен раз розширювати ремінець (темляк), щоб зняти/одягнути палиці на руки.
Особливості:
- Серія: race;
- Матеріал трубки: алюміній (HTS 6.5);
- Діаметр трубки: 16 мм;
- Рукоятка: система Trigger S (ергономічна рукоятка з нековзними виїмками під пальці забезпечує додаткову площу хвата, максимальне зчеплення і підвищений комфорт під час катання);
- Знімний ремінець: система Trigger S (індивідуальне регулювання для оптимального комфорту);
- Пелюстки: downhill (GS);
- Карбідний наконечник;
- Вага: 512 гр (для 120 см).
| Характеристики | |
|---|---|
| Матеріал | Aluminium (HTS 6.5) |
| Ручка | Ергономічна |
| Пелюстки | downhill (GS) |
| Наконечник | Carbide Tip |
| Діаметр, мм | 16 мм |
| Вага | 512 гр (для 120 см) |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Leki |
| Длина | 130 см |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Женский |
- Цена: 3 295 ₴
