влевовправо

Намет Salewa Denali 2 Green
- В наличии
- Код: 013.003.0867
16 380 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Salewa Denali 2 Green - просторий, міцний і розрахований для походів різної складності намет. Він стане у нагоді як для тривалих мандрівок, так і для короткочасних велосипедних. Розрахований на двох осіб. Відтак він легкий і досить компактний для транспортування зі собою. Універсальна та стабільна конструкція намету передбачає вбудовану ефективну вентиляцію.
Особливості:
- двошаровий намет: спочатку встановлюється внутрішній намет, потім тент
- передбачає можливість використання тільки внутрішнього намету за хороших погодних умов
- два тамбури: для речей та приготування їжі
- внутрішній тент обладнаний сіткою
- вхід з москітної сітки
- внутрішня нижня кишеня для дрібних речей
- дві вентиляції з блискавками
- нейлонові відтяжки
- Розмір в спакованому стані: 50 х 16 х 16 см
- Висота внутрішнього намету: 1 м
- Ширина внутрішнього намету: 120 см
- Довжина внутрішнього намету: 210 см
- Площа внутрішнього намету: 2.52 м2
- Площа тамбурів: 0.7 м2 + 0.7 м2
- Ширина тамбурів: 60 см
- Кілочки: алюміній 18 см, 8 шт
- Кількість входів: 2
- Кількість вентиляційних отворів: 2
| Характеристики | |
|---|---|
| Кількість людей | 2 |
| Вага повного комплекту, кг | 2,6 |
| Каркас | T6 алюміній, діаметр 8.5 мм |
| Підлога | 70D Нейлон, 5000 мм |
| Колір внутрішнього намету | Зелений |
| Внутрішній намет | 50D Поліестер Ripstop |
| Колір зовнішнього намету | Зелений |
| Зовнішній тент | 68D Поліестер Ripstop, 3000 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Salewa |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 16 380 ₴


