влевовправо

Намет Salewa Denali III
- В наличии
- Код: 013.003.0868
18 950 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет Salewa Denali III просторий та міцний, передбачений для походів різної складності. Він стане у нагоді як для довготривалих мандрівок, так і для короткочасних поїздок велосипедом. Розрахований на трьох осіб. Відтак він легкий і досить компактний для транспортування зі собою. Універсальна та стабільна конструкція намету передбачає наявність ефективної вентиляції. Також усередині присутні зручні кишеньки для речей та підвісна поличка, а також ущільнений матеріал на кутах.
Особливості:
- двошаровий намет: спочатку встановлюється внутрішній намет, потім тент
- передбачена можливість використання тільки внутрішнього намету за хорошої погоди
- два тамбури: для речей та приготування їжі
- комплект для ремонту
- сітка на внутрішньому тенті та вхід з москітної сітки
- внутрішня нижня кишеня для дрібних речей
- дві вентиляції з блискавками
- підвісна поличка
- нейлонові відтяжки зі світловідбивними вставками
- Кількість входів: 2
- Кількість вентиляційних отворів: 2
- Кілочки: алюмінієві 18см, 8 шт
- Розмір в спакованому стані: 52 х 18 х 18 см
- Висота внутрішнього намету: 1.07 м
- Ширина внутрішнього намету: 180 см
- Довжина внутрішнього намету: 210 см
- Площа внутрішнього намету: 3.78 м2
- Площа тамбурів: 0.75 м2 + 0.75 м2
- Ширина тамбурів: 65 см
| Характеристики | |
|---|---|
| Кількість людей | 3 |
| Вага повного комплекту, кг | 2,8 |
| Каркас | T6 алюміній, діаметр 8.5 мм |
| Підлога | 70D Нейлон, 5000 мм |
| Колір внутрішнього намету | Зелений |
| Внутрішній намет | 50D Поліестер Ripstop |
| Колір зовнішнього намету | Зелений |
| Зовнішній тент | 68D Поліестер Ripstop, 3000 мм |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Salewa |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 18 950 ₴



