влевовправо

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Намет Salewa Micra II
Двомісний трисезонний легкий намет з одним входом та одним тамбуром. Дуги, що двічі перехрещуються, збільшують внутрішній простір у висоту. Великий захищений від дощу вхід на двоходовій блискавці, що відкривається зсередини, може служити додатковим вентиляційним отвором. Два вентиляційних отвори з боків забезпечують хороший потік повітря і ефективно знижують утворення конденсату всередині намету. Спеціальна срібляста верхня частина тенту відбиває сонячні промені. Намет достатньо великий для двох людей з невеликою кількістю спорядження або дуже комфортний одномісний намет для тривалих пригод.
Двомісний трисезонний легкий намет з одним входом та одним тамбуром. Дуги, що двічі перехрещуються, збільшують внутрішній простір у висоту. Великий захищений від дощу вхід на двоходовій блискавці, що відкривається зсередини, може служити додатковим вентиляційним отвором. Два вентиляційних отвори з боків забезпечують хороший потік повітря і ефективно знижують утворення конденсату всередині намету. Спеціальна срібляста верхня частина тенту відбиває сонячні промені. Намет достатньо великий для двох людей з невеликою кількістю спорядження або дуже комфортний одномісний намет для тривалих пригод.
Особливості:
- двошаровий намет: спочатку встановлюється внутрішній намет, потім тент
- стійка конструкція
- подвійне покриття над блискавкою
- захищений від дощу вхід
- підвісна поличка
- внутрішня нижня кишенька для дрібних речей
- бічна вентиляція
| Характеристики | |
|---|---|
| Кількість людей | 2 |
| Вага повного комплекту, кг | 3 |
| Каркас | 7001 T6 алюміній, діаметр 8,5 мм |
| Підлога | поліамід Tafetta 7000 мм |
| Колір внутрішнього намету | Зелений |
| Внутрішній намет | поліестер Tafetta |
| Колір зовнішнього намету | Зелений |
| Зовнішній тент | поліестер 4000 мм |
| Гарантія | 12 місяців |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Salewa |
| Цвет | Зелёный |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 16 380 ₴


