влевовправо

Намет Salewa Litetrek II
- В наличии
- Код: 013.003.0864
21 300 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Salewa Litetrek II - Двомісний намет, що підійде не тільки для звичайного трекінгу, але і для подорожей у складніших погодних умовах. Серія Litetrek
має надзвичайно вітростійку конструкцію. Тому його можна
використовувати як і штормовий намет. Внутрішній тент прикріплюється
блискавкою до зовнішнього, відтак конструкцію можна швидко встановити,
що дозволяє економити час. Рукави для дуг виготовлені зі хлорсульфатного
поліетилену (Hypalon), що характеризується міцністю і вогнестійкістю.
Особливості:
- розширені відтяжки
- розширені та замінні точки кріплення
- нейлонові гачки, що дозволяють встановити тент навіть в холодних умовах
- покращена блискавка (унеможливлює захоплення тканини)
- вхід легко відкривається по всьому контуру
- передбачені кишеньки для речей
- вентиляція на блискавці
- кількість входів: 1
- кількість вентиляційних отворів: 1
- Розмір в спакованому стані: 40 x 19 см
- Висота внутрішнього намету: 1 м
- Ширина внутрішнього намету: 120 см
- Довжина внутрішнього намету: 210 см
- Площа внутрішнього намету: 2.52 м2
- Площа тамбура: 0.56 м2
- Ширина тамбура: 40 см
| Характеристики | |
|---|---|
| Кількість людей | 2 |
| Вага повного комплекту, кг | 2.6 |
| Вага без кілків і упакування, кг | 2.1 |
| Каркас | 3 7001 T6 алюміній, 8.5 мм Кілочки: 12 шт алюміній, 14.5 см |
| Зовнішній тент | 50D Поліестер Ripstop, 3000 мм |
| Підлога | 70D Нейлон Ripstop, 5 000 мм |
| Внутрішній намет | 66D Поліестер Ripstop |
| Колір внутрішнього намету | Cірий |
| Колір зовнішнього намету | Cірий |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Salewa |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 21 300 ₴









