
Ракетка для настільного тенісу Garlando Storm 2+ Stars
- Готово к отправке
- Код: 2C4-1114
349 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 800 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Garlando Storm 2+ Stars — Ракетка для настільного тенісу із серії Hobby призначена для гравців-початківців. Модель має рейтинг 2+ Stars і схвалена Міжнародною федерацією настільного тенісу ITTF, що робить її ідеальною для гравця, який хоче покращити свою гру за рахунок кращого контролю м'яча та стабільного удару.
Особливості:
- Основа із твердої фанери товщиною 6 мм.
- Товщина губки - 1,5 мм.
- Гладка гумова накладка має код ITTF "8086".
- Вага : 168 г
| Характеристики | |
|---|---|
| Вага | 0,16 кг |
| Вага в упаковці | 0,21 кг |
| Габарити упаковки | 26 x 15,5 x 4 см |
| Клас | ** Для початківців |
| Код виробника товару (MPN) | 2C4-1114 |
| Контроль за 100-бальною шкалою | 90 |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Матеріал | Дерево |
| Наявність сертифіката ITTF | Так |
| Обертання за 100-бальною шкалою | 40 |
| Стиль гри | Універсальна |
| Тип накладки | Гладка |
| Тип основи | ALL |
| Товщина накладки | 1,5 мм |
| Форма ручки | Анатомічна |
| Ціна | 309.00 |
| Швидкість за 100-бальною шкалою | 50 |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 349 ₴
