влевовправо

Килимок самонадувний Exped SIM 3.8 LW flame
- В наличии
- Код: 018.1025
3 750 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Exped SIM 3.8 LW - Туристичний самонадувний килимок. Для тих, хто полюбляє мандрувати комфортно. Теплий, компактний, легкий та доступний.
Особливості:
Особливості:
- верхня лицьова тканина з спеціальною фактурою, щоб не ковзати
- герметичний
- стійкий до вологи
- з внутрішньої сторони - покриття з поліуританової плівки
- спаяні шви (якісні і надійні)
- технологія FlatValve, яка забезпечує швидкість надування і здування килимків завдяки надійним, легким та простим в користуванні одностороннім клапанам
- ремнабір
- чохол та інструкція в комплекті
| Характеристики | |
|---|---|
| Розмір, см | LW (197 х 65 см) х3.8 |
| Вага, г | 1185 г, Вага чохла: 25 г |
| Матеріал | 150 D/75 D Polyester, TPU Polyether Film Laminate, 12 kg/m? opencell PU foam |
| Клапан | + |
| Розмір упаковки, см. | 27 х 17 см. |
| R-Value | 4 |
| Температурний режим: | до -11°C |
| Гарантія | 60 міс. від виробника |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Exped |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 3 750 ₴


