
Тенісний стіл Garlando Master Indoor 19 mm Green
- В наличии
- Код: C-372I
29 099 ₴
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
Garlando Master Indoor 19 mm Green - Тенісний стіл призначений для гри в настільний теніс у закритих приміщеннях. Ігрова поверхня виконана з високоякісного ДСП товщиною 19 мм із меламіновим покриттям і металевою крайкою по периметру. Модель надзвичайно стійка, завдяки конструкції з квадратними ніжками з металевих трубок 25х25 мм і подвійним горизонтальним з’єднувальним планкам. Чотири здвоєні транспортувальні колеса діаметром 128 мм, два з яких обертаються на 360°, суттєво полегшують переміщення столу за потреби. Тенісний стіл оснащений сіткою та тримачем для ракеток і м'ячів. Компактний пристрій автоматичного закривання мінімізує обтяження після того, як настільний стіл складено, а система SMS (Smart Manual System) дозволяє розблокувати стільниці одним рухом максимально швидко та безпечно. Складана конструкція з автоматичною системою блокування забезпечує зручне зберігання столу в домашніх умовах. Піднявши одну з половинок стільниці, тенісний стіл можна використовувати як для одиночних тренувань, так і для гри людьми з обмеженими можливостями. Стільниця забезпечує хороший відскік м'яча, а покриття антивідблиску дозволяє грати довше, не напружуючи очей. Тенісний стіл Garlando Master Indoor 19 mm Green (C-372I) відповідає Європейським стандартам безпеки EN 14468-1/2.
Особливості:
- Тенісний стіл для приміщень, складаний, з автоматичним блокуванням для компактного зберігання, офіційних розмірів ITTF, ідеально підходить для домашнього використання.
- Система розблокування SMS (Smart Manual System) за допомогою ручки, розташованої під стільницею.
- Квадратні ніжки з металевих трубок 25х25 мм із порошковим фарбуванням.
- Ігрова поверхня з ДСП високої щільності товщиною 19 мм із покриттям антивідблиску.
- Чотири здвоєні колеса ?128 мм, два з яких обертаються на 360°, полегшують переміщення столу в складеному вигляді.
- Сітка з кріпленням йде в комплекті, не потрібно її знімати перед складанням столу.
| Характеристики | |
|---|---|
| Вага | 72,5 кг |
| Вага в упаковці | 78 кг |
| Габарити упаковки | 158 x 12 x 142 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Додаткові характеристики | Розміри у складеному вигляді (з сіткою): 184 x 66,5 x 187 см Розміри у складеному вигляді (без сітки): 152,5 x 66,5 x 187 см |
| Застосування | Для закритих приміщень |
| Клас | Тренувальні |
| Колір поверхні стола | Зелений |
| Колір сітки | Чорний |
| Комплект поставки | Стіл Сітка |
| Конструкція | Складана |
| Країна реєстрації бренду | Італія |
| Країна-виробник товару | Німеччина |
| Матеріал стільниці | ДСП |
| Назва | Тенісний стіл Garlando Master Indoor 19 mm Green (C-372I) |
| Особливості | Бічна крайка Контейнер для ракеток Наявність коліщаток Сітка у комплекті |
| Регульований натяг сітки | Є |
| Розмір | 274 x 152,5 x 76 см |
| Тип кріплення сітки | Швидке кріплення |
| Товщина стільниці | 19 мм |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Garlando |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 29 099 ₴







