
Ключ шестигранник 2K YW-456
- Готово к отправке
- Код: YW-456
194 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 800 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Ключ шестигранник 2K YW-456
Y - подібної трикутної форми шестигранник з енергономічною рукоядкою уможливить дотягування гвинтів розміром 4, 5 та 6 мм. Ціна відповідає якості та його можливостям.
| Характеристики | |
|---|---|
| EAN код | 4007922040783 |
| Бренд | Bresser |
| Вага | 429 г |
| Вага в упаковці | 0,8 кг |
| Винесена окулярна точка | 16,06 мм |
| Габарити | 129 х 124 x 43 мм |
| Габарити упаковки | 16 х 15 x 8 см |
| Гарантія | 12 місяців |
| Герметичність конструкції | 100% водонепроникний корпус |
| Діаметр вихідної зіниці | 3,4 мм |
| Додаткові характеристики | Регулювання міжосьової відстані, мм: 56 - 76 Діоптрійна корекція: -4/+4 Можливість кріплення штативного адаптера |
| Захист | Вологозахищені Газонаповнені Ударостійкі |
| Клас | Для полювання |
| Колір | Green |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Кратність наближення | 10х |
| Лінзи | З повним багатошаровим покриттям (Fully Multi-Coated) |
| Мінімальна дистанція фокусування | 4 м |
| Максимальне збільшення: | 10 |
| Матеріал | Полікарбонат прогумований / алюміній |
| Матеріал призм | BAK4 |
| Оправи окулярів | Наглазники типу Fold Down, що складаються. |
| Поле зору на 1000 м | 107 м |
| Реальний кут зору | 6.11 ° |
| Світлосила | 11.56 |
| Тип | Бінокль |
| Тип збільшення | Постійне |
| Тип конструкції | Roof |
| Фактор сутінків | 18.43 |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hawke |
| Пользовательские характеристики | |
| Пол | Унисекс |
- Цена: 194 ₴
