влевовправо
-30%Спальник Turbat Vogen Winter Khaki Mustard розмір 195
- В наявності
- Код: 012.005.0329 195
5 986 ₴
4 197 ₴
+380 (67) 444-00-88
- +380 (99) 389-00-88
- +380 (93) 039-00-88
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Turbat Vogen Winter Khaki Mustard — Зимовий теплий спальник, наповнений новим синтетичним утеплювачем TTLoft Wool 500 г/м зробленим для Turbat в Україні. Він дозволяє швидше зігрітися. Крім цього, наповнювач поглинає частину вологості і може зберігати тепло, під час незначного намокання чи вологості.
В спальнику використані матеріали японського бренду Toray. Має центральну блискавку на всю довжину і без самоблокування (роз'їжджається якщо тягнути). Завдяки цьому, в спальник легко залізти і швидко вилізти. Ще, спальником можна вкритись зверху, як ковдрою, якщо ночівля у теплих умовах. Об'ємна планка навколо шиї, на капюшоні та подвійний термозахист вздовж блискавки (ззовні і всередині) забезпечують додаткове тепло.
Призначення: походи в гори, зимові активні подорожі, автоподорожі, кемпінг.
Особливості:
- центральна блискавка на всю довжину
- об'ємний комір для додаткового теплозбереження
- зручна регуляція капюшона
- унікальний гібридний утеплювач TTLoft Wool Insulation
- можна використовувати як ковдру
- компресійний мішок у комплекті
Технічні характеристики:
- Матеріал зовнішній: 100% TORAY 55D Polyester W/R
- Матеріал внутрішній: 100% TORAY 55D Polyester Taffeta
- Наповнювач: TTLoft Wool Insulation, 500 g/m 30% Wool, 70% Polyester
- Температура комфорту: -7°C
- Температура ліміту комфорту: -13°C
- Довжина: Reg 215 см (на зріст 185 см)/Long 225 см (на зріст 195 см)
- Ширина в верхній частині: (в плечах): 80 см (Reg)
- Ширина в нижній частині: 50 см
- Вага спальника: 2500 г (Long), 2300 г (Regular)
- Розмір в скомпресованому стані: 32х38 см
Матеріали і технології:
Утеплювач TTLoft Wool містить 30% вовни - це дозволяє швидше зігрітися. Крім цього, наповнювач поглинає частину вологості і може зберігати тепло, під час незначного намокання чи вологості. Синтетична частина утеплювача - силіконізоване поліестрове волокно з порожнистими каналами (виготовлене в Південній Кореї) забезпечує теплоізоляцію, добре компресується і є стійким до вологи.
Утеплювач TTLoft Wool містить 30% вовни - це дозволяє швидше зігрітися. Крім цього, наповнювач поглинає частину вологості і може зберігати тепло, під час незначного намокання чи вологості. Синтетична частина утеплювача - силіконізоване поліестрове волокно з порожнистими каналами (виготовлене в Південній Кореї) забезпечує теплоізоляцію, добре компресується і є стійким до вологи.
Виготовлений в Україні
| Характеристики | |
|---|---|
| Температура, °C min, comfort, max | -7°C -13°C -20°C |
| Вага спальника, кг | 2500 г (Long), 2300 г (Regular) |
| Упаковка, см | 32х38 |
| Розмір, см | Reg 215 см (на зріст 185 см)/Long 225 см (на зріст 195 см) |
| Наповнювач | TTLoft Wool Insulation |
| Наповнювач, г | 500 g/m 30% Wool, 70% Polyester |
| Внутрішній матеріал | 100% TORAY 55D Polyester Taffeta |
| Зовнішній матеріал | 100% TORAY 55D Polyester W/R |
| Гарантія | 12 міс. від виробника |
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Turbat |
| Колір | Хакі |
| Користувальницькі характеристики | |
| Стать | Чоловічий |
| Розмір | 195 |
- Ціна: 4 197 ₴







